دانلود قسمت یازدهم ماه عسل 95

قسمت 11 ماه عسل 95

دانلود قسمت 11 ماه عسل 95

دانلود قسمت 11 ماه عسل 95 27 خرداد 95

دانلود قسمت 11 ماه عسل 95 27 خرداد

دانلود قسمت امشب ماه عسل 95

این قسمت یکی از دغدغه های مهم جوانان را به تصویر میکشد لطفا این قسمت را از دست ندهید

(قسمت 11: گفتگو با خانواده ای از مدافعان حرم)

کیفیت عالی از UploadBoy – نسخه کم حجم | کیفیت عالی از TrainBit – نسخه کم حجم

دانلود قسمت یازدهم ماه عسل 95


به گزارش سایت nemonesoal-khordad95.blog.ir برنامه ماه عسل که هر ساله از شبکه 3 سیما پخش میشود امسال هم مهمان خانه های ایرانی ها است عکس های قسمت نهم با موضوع ازدواج صحبت میکند دانلود و صحبت ها مهمان ها در ادامه مطلب


توضیحات:

شبکه سه سیما همانند سال‌های گذشته خود با برنامه «ماه عسل  احسان علیخانی لحظات نزدیک به اذان مردم را افطار می‌کند. موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است و مهمانان این برنامه می‌تواند از هر قشری باشند. این برنامه زیبا که قلب میلیون ها ایرانی را با خود همراه میکند با دعوت از مهمان هایی که داسنان عجیبی در زندگی خود داشته اند باعث بیداری بسیاری از مردم میشوند این برنامه که هر ساله با مجری گری اخسان علیخانی مجری نوانمند شبکه 3 برگزار میشود در ماه رمضان 95 هم مهمان همه ایرانی ها است این برنامه که امسال با تیتراژ محسن یگانه و مهدی یراحی شروع شده استحتما شما هم این روزها بارها و بارها شایعات و اخبار مختلفى در خصوص موضوع برنامه امروز ماه عسل شنیدید... یکى از داغ ترین بحث هاى این روزها مخصوصا بین جوون ترها..برنامه امروز ماه عسل رو از دست ندید...احسان علیخانی بالاخره درباره تیتراژ پایانی برنامه و پخش نشدن توضیح داد :ما یک کاری انتخاب کردیم و قرار شد که آن قطعه با صدای مهدی یراحی عزیز پخش شود که این کار مجوز لازم را در واحد موسیقی نگرفت.

 احسان علیخانی در ابتدای برنامه بالاخره درباره تیتراژ پایانی برنامه و پخش نشدن آن با صدای مهدی یراحی توضیح داد. او در این باره گفت: ما یک کاری انتخاب کردیم و قرار شد که آن قطعه با صدای مهدی یراحی عزیز پخش شود که این کار مجوز لازم را در واحد موسیقی نگرفت. این توضیح خیلی صادقانه ای است که من گفتم و از همین جا أز همه دوستانم تشکر میکنم.


دانلود قسمت یازدهم ماه عسل 95 با موضوع ازدواج