مکان تشییع جنازه حبیب محبیان در رامسر,مکان خاکسپاری جنازه حبیب محبیان در رامسر,مراسم خاکسپاری جنازه حبیب محبیان در رامسر,محل خاکسپاری جنازه حبیب محبیان در رامسر,خاکسپاری جنازه حبیب در رامسر,عکس های مراسم خاکسپاری جنازه حبیب در رامسر,عکس چهره های معروف در مراسم خاکسپاری جنازه حبیب,عکس iهنذمندان معروف در مراسم خاکسپاری جنازه حبیب


مکان تشییع جنازه حبیب محبیان در رامسر ساعت 15 روز شنبه در رامسر

حبیب خواننده معروف ایرانی بر اثر ایست قلبی درگذشتمراسم خاکسپاری و تدفین حبیب محبیان خواننده سرشناس پاپ در رامسر برگزار خواهد شد.


یکی از مدیران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در خصوص اتفاق تلخ روز جمعه و برنامه ریزی برای انجام مراسم تشییع زنده یاد «حبیب محبیان» گفت: «پس از اعلام خبر فوت ایشان، همکاران ما در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر همراه با معاون محترم فرماندار رامسر و جمعی از مسئولین محلی برای عرض تسلیت و انجام کمک احتمالی به محل زندگی ایشان رفتند.

حبیب محبیان ، حبیب محبیان ، خاکسپاری حبیب


حبیب محبیان درگذشت


از آنجا که مرحوم محبیان رامسر را به عنوان محل زندگی خود انتخاب کرده بود و در آنجا احساس آرامش می کرد، جمعی از هنرمندان بومی خواستار خاکسپاری آن هنرمند فقید در همان روستا شدند. از این رو بر اساس مذاکرات صورت گرفته با خانواده ایشان، قرار شد پیکر زنده یاد محبیان در روستای محل زندگی ایشان تشییع و دفن شود. پیش تر در موردی مشابه پیکر مرحوم «منوچهر ستوده» نیز در همان شهر محل زندگی شان (سلمانشهر) به شکل باشکوهی تشییع و دفن شده بود.» 


بنا به اظهار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر، پیکر زنده یاد «حبیب محبیان» ساعت 15 روز شنبه 22 خرداد 1395 از محل زندگی اش در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع و در آن امامزاده به خاک سپرده خواهد شد.
مکان تشییع جنازه حبیب محبیان در رامسر